You are currently viewing Hakkımızda

Hakkımızda

C S M MERSAN FİRMAMIZI KISACA TANIYALIM;
Otel buklet malzemeleri(otel kozmetiği,Otel Aksesuarları, İlk elden imalattan ,toptan ve parekende satışlarımız vardır. ) buraya yazamadığımız yüzlerce otel malzemeleri ve farklı turizm ekipmanları ile hizmetinizdedir. Oteller için hazırladığımız oda malzemeleri kitimizi mutlaka görmelisiniz. Kat arabaları ve iğneden ipliğe herşeyin olduğu bu ekipman içerisinde tekstilden, banyoya kadar herşey bulunmaktadır ) İstanbulda bulunan firmamız sektöründe kendine güvenilir bir yer edinmişdir. Böyle bir yer edinmesinde yatan en büyük güvencesi sektörde hızlı ,güvenilir vede kaliteli ürünleri zamanında müşterilerine sunmasıdır.Bunun neticesi olarakda her geçen gün artan siz değerli müşterilerimiz in talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliği ve yatırım anlamında şirketimiz yeni yatırım ve atılımlarına devam etmektedir.
csm mersan turizm;
6 aylık bir fizibilite çalışmasının ardından 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Fizibilite süresince Avrupa’nın önde gelen Buklet firmaları yerinde incelenmiş, gerekli ekipman ve malzemeler belirlenmiş alınmış ve alınmaya devam edicektir. En uygun ekipman ve insan kaynakları yapısı tespit edildikten sonra gerekli tüm işlemler en kısa zamanda tamamlanıp mersan buklet kurulmuştur. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından MERSAN buklet 2006 da ilk ürünlerini sevk etmeye başlamıştır. Kısa sürede portföyünü genişleterek Türkiye’nin ve dünyanın büyük firmalarından bazılarını müşteri portföyüne
katmış ve katmaya devam etmektedir. Bu süreç içerisinde MERSAN buklet tarafından en çok önem verilen husus kalite, hizmet ve yüksek
standartların her zaman korunması olmuştur. Bu çerçevede gerekli fedakarlıklar yapılarak en kaliteli hizmetin sunulması amaclanmaktadır bu sebeble süreç içi kalitenin belgelenmesi için ISO çalışmalarına devam edilmektedir.
MİSYON
MERSAN olarak misyonumuz, hizmet sunduğumuz firmaların içinde bulunduğu piyasayı gözleyerek müşterimize önerilerde bulunmak, bu sayede müşterilerimizin satışlarına katkıda bulunmak, üretim süreçlerini geliştirerek ve hammadde araştırmaları yaparak yüksek standartlarda ürünü ekonomik olarak sunmak
ve müşterimizin maliyetlerini düşürmektir.
VİZYON 
Şirketimizin vizyonu, sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, müşterilerimize verdiğimiz güvenin sürekliliğini sağlayarak, kazandığımızı tamamen işimizi geliştirmeye harcayarak ve kalite politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeyerek 2015’da Türkiye’nin en büyük Buklet firması, 2020’de Avrupa’nın
en büyük Buklet firması ve 2030’de dünyanın en büyük ilk üç Buklet firmasından birisi olmaktır.
TEMEL DEĞERLERİMİZ 
DÜRÜST, AÇIK VE TUTARLI OLMAK
Müşterilerimize, Tedarikçilerimize, Çalışanlarımıza ve Topluma karşı iletişimde açık ve dürüst, davranışlarımızda adil ve söylemlerimizde tutarlı olmak.
İNSANA SAYGI DUYMAK
Bütün insanlara, insan olmasından dolayı hak ettiği değeri vermek, ayırıma gitmeden kültürel, etnik, milli ve manevi değerlere ve farklı fikirlere saygı göstermek.
SÜREKLİ ÖĞRENMEK VE GELİŞMEK
Tüm çalışanların kişisel gelişimini teşvik ederken, öğrenme ve beceri geliştirme ihtiyacını, sorumluluk miktarı ile artan bir gereksinim olarak kabul etmek, makam, yaş ve statüsüne bakılmadan sürekli öğrenmek, hataları ve deneyimleri birer tecrübe fırsatı olarak değerlendirmek.
İMKANSIZI BAŞARMAK
Hedeflerimizi imkansız kelimesi ile sınırlamamak, başarmak için tüm engellerin üzerine cesaretle gidebilmek, bu yolda mutlaka bilimsel metotlar kullanmak. Tüm ilişkilerimizde, yönetim tarzımızda bir profesyonel olarak davranmak.
İŞİ EĞLENCELİ HALE GETİRMEK

Bir cevap yazın