You are currently viewing OTEL TERLİĞİ

OTEL TERLİĞİ

OTEL TERLİĞİ

Her ihtiyaca cevap veren otel terliği modellerimiz firmanıza yakışır bir ayak konforu sağlıyor. Soğuk kış günleri için havlu terlik modellerimizden, banyo gibi kaygan zeminler için kaymaz tabanlı terliklere, süngerli tela terlikten nakışı ile göz dolduran lüks nakışlı havlu terlik modellerine kadar aradığınız tüm çeşitleri bulabilirsiniz.

Kalitesi ile göz dolduran otel terlik

Müşterilerin giymekten keyif alacağı ve beğenerek kullanacağı kaliteli otel terlikleri göz dolduruyor. Üst saya ve taban saya olarak Avrupa standartlarında üretilen terlikler her ihtiyaca cevap veren özellikleri ile tercih ediliyor.

Müşterilerinize özel olduğunu hissettirin

Sağlıklı ve konforlu terliklere kadar her detayı düşünen bir işletme mutlaka müşterilerin ilk tercihi olmaya adaydır. Birbirinden şık ve kaliteli otel terlik modelleri ile otelinizde fark yaratmak ve müşterilerin ayak sağlığını düşünen bir firma olarak ön planda olmak istiyorsanız ürünlerimizi incelemelisiniz. Tüm tekstil ihtiyaçlarınıza tek adresten profesyonel bir çözüm sunan firmamız, otel terliği ürününün kalitesi ve ekonomik fiyatları ile aradığınız firmadır. Otel terliği ürünlerimiz hijyen bakımından konaklama merkezlerinden beklenen bir hizmet olduğunun bilincinde olan firmamız, müşterilerinizin kendisini özel hissettiği terlik modelleri ile hizmet sunan kurumsal bir firmadır. Tek kullanımlık terlik, spa terliği ürün detayları ve fiyat listesi için satış personelimizle görüşebilirsiniz.

Bir cevap yazın